تولید کنندگان رینگ های آلومینیوم

گروه صنعتی اروندچرخ

کارخانه تولید کننده محصولات اروند چرخ در زمینی به وسعت 3 هکتار و زیر بنایی بالغ بر 20000 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان رفسنجان احداث گردیده است .
رفسنجان،نگین سبز در دل کویر خشک، قطب نامی پسته با شهرت عالم گیر و با مردمانی سخت کوش و باهوش، اکنون در بحران بی سابقه آب، سخت دلتنگ و پژمرده است .
برای رهایی از اقتصاد تک محصولی متکی بر کشاورزی پسته و رونق اقتصاد صنعتی ، اروند چرخ در مدتی کمتر از 3 سال با سرمایه گذاری و اعتماد بیش از 220 سرمایه گذار و با سرمایه تقریبی 400میلیارد ریال و 18 میلیون یورو و ظرفیت تولید سالانه  750000 حلقه رینگ آلومینیوم با تکنولوژی  کمپانی نام آور (BBS) آلمان که ذکر آن آمد، در سال 1384 راه اندازی گردید و در سال 1396 با سرمایه گذاری مجدد 15 میلیون یورو ظرفیت خود را به میزان1500000 حلقه رینگ در سال ارتقا بخشید. اولین محموله رینگ جهت انجام آزمایشات ایمنی به خودرو سازیِ نامیِ سایپا ارسال شد .
سهم اروند چرخ در اشتغال زایی 300 نفر به صورت مستقیم و 3000 نفر به صورت غیر مستقیم بوده است .
با استقرار استاندارد IATF 16949:2015، آموزش نیروی انسانی در سطح بالا ،انتخاب تکنولوژی مدرن و بروز ، حساسیت در مواد اولیه تولیدات و سرمایه گذاری فوق العاده در خرید تکنولوژی و تجهیزات آزمایشگاهی به منظور کنترل و اندازه گیری های لازم در کنار مدیریت خوب، تحت لیسانس BBS آلمان ودر مقابل استانداردهای سخت اروپایی خصوصاً در تست های عملکرد و دوام که چندین برابر استانداردهای ایران را ملاک پذیرش قرار داده است ، اروند چرخ توانسته به نیاز بازار ایران از ایمنی ترین قطعه خودرو با کمترین میزان شکایت مشتریان و کمترین محصولات برگشتی ( PPM=0) پاسخی قاطع و درخور دهد.
هر صبح در اروند چرخ ،فرایند تولید تحت لیسانس BBS آلمان در کارخانه ای با همان دقت، حساسیت ،استانداردها  ، کنترل ها و با همان کیفیت کمپانی مادر، به اضافه ی هوش سرشار ایرانی شروع به فعالیت نموده  و نتیجه، تولید یکی از بی نظیر ترین و با کیفیت ترین محصولات صنعتی در ایران است که روانه بازار خودرو می گردد تا با غرور و افتخار رقبای بی وقار چینی را پوزخند سازد و کام ایرانی را از فناوری اصل و اصیل در تولید یک محصول ایمن و مطمئن شیرین سازد که ایرانیان  شایسته ی بهترین های عالمند .
و ما با نگاهی عمیق و انتخابی دقیق خادمان این خدمتیم . (لینک منبع)

   برخی محصولات موجود در دیجی ویل:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *